Zakázková tvorba webů

Naše firma se specializuje na vytváření webových stránek pro malé zákazníky i velké firmy. Vytvoříme jakoukoliv webovou stránku či aplikaci pro potřeby prezentace či správy Vaší firmy.

Osobní webové prezentace

Vytvoříme Vám osobní webovou stránku prezentující Vás či obor Vaší podnikatelské činnosti. Navrhneme Vám nejlepší řešení jejich struktury, designu a obsahu a to velice levně.

Složitější webové aplikace či informační a správcovské systémy

V dnešní době se dá spousta činností Vašich zaměstnanců vylepšovat či dokonce nahrazovat realizací kvalitního informačního systému, který budou moct Vaši zaměstnanci či klienti používat odkudkoliv. Více informací o realizaci webových aplikací najdete zde

SEO optimalizace

Máte velice kvalitní webovou prezentaci a „není vidět“? Pak je třeba využít metod optimalizace pro vyhledávače (SEO). O Váš web se můžeme kompletně postarat formou dlouhodobé spolupráce s cílem dosažení první strany výpisu fulltextového vyhledávání stěžejních českých vyhledávačů nebo Vám provedeme jednorázové služby z balíku SEO činností – např. jednorázové nastavení webu podle SEO zásad, zapsání do všech stěžejních českých a slovenských katalogů, provádění výměn zpětných odkazů, jednorázové konzultace atd.

Ceny jsou nastavovány individuálně podle konkrétního případu, vycházíme ze skutečné situace a ne z ceníkových položek. Cenové relace jsou stanovovány podle prvotní analýzy – stavu Vašeho webu, hledanosti klíčových slov, pozic a síly konkurence. Vždy je však prvotní SEO analýza zdarma.

Vždy ctíme zásadu „Naše SEO si můžete dovolit“.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás Chcete vědět více nebo si přímo objednat nějakou z našich služeb? Kontaktujte nás zde.
Copyright © 1999-2023 | Micropro Software | Odkazy