O Nás

Firma Micropro Software působí na českém trhu v oblasti informačních technologií již 10 let. Za tuto dobu za sebou zanechala spousty zajímavých projektů a spokojených zákazníků. Co je vlastně ten pravý důvod, proč lidé a firmy svěřují péči o jejich řešení v oblasti IT právě nám?

Firma Micropro Software si je vědoma zásad úspěšného podnikání. Cílem každého podnikatele a velkých firem je kvalitně odvést práci, na kterou se dá opravdu spolehnout a to v co nejkratším možném čase. Toho jsme si vědomi také. Naši pracovníci jsou motivování k tomu, aby co nejlépe vyhověli Vašim požadavkům a svou práci odvedli kvalitně a spolehlivě.

Mezi hlavní rysy firmy Micropro Software patří následující:

  • Osobní přistup – Naše zaměstnance práce u nás baví. Ke svým klientům přistupujeme osobně, komunikujeme a naši zaměstnanci jsou k zastihnutí prakticky 16 hodin denně.
  • Spolehlivost – O svého klienta se většinou stará jeden náš zaměstnanec, který rozděluje zadané úkoly dále. Každý úkol však může zastat někdo jiný a proto se Vám nikdy nestane, že Váš projekt zůstane bez obsluhy pokud náš zaměstnanec odjede na dovolenou.
  • Kvalita práce – Na prvním místě při vytváření projektů je samozřejmě kvalita odvedené práce. Jen tak se můžeme vyhnout dalším problémům, které by mohly být způsobeny nedostatky. Dalším důležitým faktorem je čas. Vaši práci se snažíme provést co nejdříve. Nic o nás přece nevypovídá více, než spokojený zákazník.

Co nabízíme?

Firma Micropro Software nabízí kompletní servis pro Vás či Vaši firmu v oblasti informačních technologií. Zajistíme výběr, nákup a sestavení potřebného vybavení pro Vaši firmu, kancelář či domácnost, navrhneme a sestavíme nejvhodnější síťové řešení, zajistíme Vám kompletní Corporate Identity (tvář společnosti – grafická loga, vizitky, webové i ostatní prezentace).

  • Servis hardware – zajišťujeme kompletní servis hardware jako výběr, sestavení či oprava počítačů a dalších zařízení spojených s informačními technologiemi
  • Síťová řešení – spravujeme, navrhujeme a sestavujeme kompletní síťová řešení pro domácnosti i větší podniky
  • Softwarová řešení – vytvoříme pro Vaši firmu či přebereme do své správy jakýkoliv software, který používáte ve Vaší firmě, a navrhneme či upravíme ho tak, aby co nejlépe zefektivnil práci Vašich zaměstnanců, kteří ho využívají ke své práci
  • Webové a jiné prezentace – zpracujeme Vám kompletní webovou prezentaci Vaší firmě (viz sekce Zakázková výroba softwaru)
  • Corporate Identity – navrhneme Vám loga, letáky, reklamy, vizitky nebo další jiné reklamní či prezentační předměty, které budete potřebovat
  • Webhosting či serverhosting – zajistíme Vaší firmě běh Vašich webových stránek či jiných aplikací na našich serverech nebo Vám u nás zajistíme místo pro Váš server o který se budou starat naši technici

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás Chcete vědět více nebo si přímo objednat nějakou z našich služeb? Kontaktujte nás zde.
Copyright © 1999-2024 | Micropro Software | Odkazy